12530
23/04/2014, 11:25

KARABİGA BELEDİYE BAŞKANI SN. MUZAFFER KARATAŞ'IN MAKAMINDA ZİYARETİ

18 Mayıs 2010 Salı günü Biga Değerleri Topluluğu Akademik Danışmanı Öğr.Gör. Bahaddin ZAYİM başkanlığındaki Topluluk Yönetim Kurulu üyeleri Karabiga Belediye Başkanı Sn. Muzaffer KARATAŞ’a makamında tanışma ziyareti düzenlediler.
 
Topluluk Yönetim Kurulu Başkanı Halil Demirkol, Başkan Yardımcısı Naim Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Bakar ve Cihat Bıçkı’nın katıldığı ziyarette, Topluluk akademik danışmanı Öğretim Görevlisi Bahaddin Zayim tarafından Topluluğun kuruluş amaçları, hedefleri ve bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Başkanlığı  döneminde yapılan çalışmalar hakkında Topluluk üyelerine bilgi veren Muzaffer KARATAŞ, Biga’nın en büyük beldesinin belediye başkanı olarak Karabiga’ya hizmet etmekten onur duyduğunu belirtmiştir. Topluluğun çalışmalarını takdirle karşıladığını ve bundan sonraki çalışmalarının  destekçisi olacağını belirten Muzaffer KARATAŞ, bu bağlamda Topluluğun organizasyonunda görev aldığı 6 Haziran Pazar günü yapılacak olan “Nilüfer Gölü Doğa Yürüyüşüne” destek vereceğini vurgulamıştır. .
Oldukça sıcak ve samimi bir sohbet havasında geçen ziyaretin sonunda topluluk üyeleri adına akademik danışman Öğretim Görevlisi Bahaddin Zayim tarafından Sn. Muzaffer KARATAŞ’a çiçek takdimi yapılmıştır.
 

 

Diğer Yazılar

Tüm Yazılar...